Управління нової генерації
має на меті детальний, цілісний і
глобальний підхід до розвитку суспільства
Останні події

 Попередня  1  2  3  4  5  6  Наступна 

У цій робочій зустрічі взяв участь фахівець з питань відносин з органами державної влади та місцевого самоврядування громадської організації "Управління нової генерації" Петрик Павло.

  21.01.2012

Хирівська гімназія-інтернат імені Владики Хоми отримала представництво в мережі Інтернет – його можна знайти за адресою www.dity-hyriv.org.ua

  20.01.2012

6 листопада 2011 року, завершився перший етап навчання у Школі громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, у якій взяв участьпредставник громадської організації "Управління нової генерації",
фахівець з питань відносин з органами державної влади та місцевого самоврядування Петрик Павло.

 

 

  10.11.2011

 27 жовтня 2011 року у Добромильському будинку культури «Просвіта» відбувся семінар працівників культури, освіти та бібліотечних установ Львівської області. Захід зібрав понад 200 учасників та гостей. 

 
.  08.11.2011

Представник громадської організації "Управління нової генерації" у м.Києві Олена Розвадовська взяла участь у засіданні Робочої Групи 2 "Економічна інтеграція і узгодження з політикою ЄС"
Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства у м.Брюссель (Бельгія).

  02.11.2011

Засновник громадської організації «Управління нової генерації» Микола Войтів пройшов Програму стажування працівників законодавчої влади (Legislative Fellows Program) у Сполучених Штатах Америки.

  22.10.2011

19 жовтня 2011 року у Києві відбулась презентація книги спогадів Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем». Цього ж дня Богдан Дмитрович святкував свій ювілей – 85-річчя, тож захід зібрав чимало друзів, колег, людей різних поколінь та сфер діяльності, але об’єднаних спільним почуттям любові до власної Батьківщини.

.  21.10.2011

26-27 вересня 2011 р. керівник Київського офісу ГО "Управління нової генерації" Олена Розвадовська взяла участь у  спільниому семінарі Європейського соціально-економічного комітету та Національної тристоронньої соціально-економічної ради з питань відносин Україна - ЄС, що відбувся у м. Києві в готелі "Radisson Blu".

  28.09.2011

26-27 вересня 2011 року представник заступник голови громадської організації "Управліня нової генерації" Любомир Войтів
взяв участь у роботі конференції  "Громадський моніторинг та громадська експертиза. Практика застосування", яка відбувась у Києві, в приміщенні Українського Дому.

 

 

 

 

.  28.09.2011

 Богдан ГАВРИЛИШИН, економіст. Народився 19 жовтня 1926 року в селі Коропець (тепер Монастириського району на Тернопільщині). 1943-го потрапив до Німеччини. Там у таборі біженців отримав середню освіту. 1947-го родина Гаврилишиних виїхала до Канади. 1954-го здобув магістерський ступінь в університеті Торонто. Із 1960-го живе у Швейцарії. Із 1988-го працює переважно в Україні. Серед заснованих Гаврилишиним організацій – відділення МІМ у Києві, фонд "Відродження", Міжнародний центр перспективних досліджень. Вважає себе не економістом, а "людиною, яка знає щось майже про все, і розуміє співвідношення між різними явищами". Класичних економістів засуджує за те, що вони вимірюють прогрес обсягом ВВП на душу населення. Бо залежність самопочуття й щастя людей від ВВП – дуже незначна.

Чого українському суспільству бракує, щоб досягти світового рівня економічної продуктивності?

 
– Треба дотримуватися трьох умов: перше – впроваджувати нові технології. ­По­друге, щоб люди, які працюють, весь час училися. Причому на різних рівнях – майстри, управлінці, члени наглядових рад, урядовці, парламентарії. А третє – у них має бути велика охота до праці. Нам зараз не вистачає всіх трьох елементів.
 
В Україні дуже відчутний брак уміння, це одна з найбільших проблем. Ну, а мотивацію вщент руйнують корупція та адміністративні перепони. Ось конкретний приклад. Я знаю директора одного з найбільших готелів Києва ще з 1988­го, коли вперше там зупинився. Недавно він розповів, що в готель щодня приходить контролер і важить скибки хліба. Вони повинні мати певну вагу. І коли в одному кусні бракує кількох грамів, чиновник це зазначає. Потім є два виходи. Простіший – дати хабар, і тоді все в порядку. А як ні – готель покарають на кілька тисяч гривень чи близько того. Хіба не ідіотизм?

 

  15.09.2011
 Попередня  1  2  3  4  5  6  Наступна