Управління нової генерації
має на меті детальний, цілісний і
глобальний підхід до розвитку суспільства
Останні події

 Попередня  1  2  3  4  5  6  Наступна 

Форум Посла США Джона Тефта у співпраці з Мистецьким Арсеналом та за підтримки Мережі соціальної журналістики 14 вересня 2011 року організував лекцію Джозефа Галарно, експерта з цифрових медіа та колишнього генерального менеджера цифрової галузі компанії Newsweek / DailyBeast «Виживання і процвітання в умовах цифрової революції: чи є майбутнє у професійних медіа».

Цифрова революція не просто створила нові канали, якими ЗМІ можуть привернути увагу читачів; це трансформація, що загрожує самому шляхові, яким медіа індустрія робила свій бізнес протягом десятків років. Якщо б кожен міг стати письменником, журналістом або редактором  де завгодно, чи зможе медіа індустрія вижити? Чи існує загроза для медіа свободи без застосування нових бізнес моделей? На ці та інші запитання спікер відповів у ході свого виступу та презентації. Також пан Галарно навів приклади з американської журнальної й газетної індустрії, що  ймовірно вкажуть потенційні напрями розвитку української видавничої справи. 

.  14.09.2011

У Києві, 6 вересня 2011 року відбулась відкрита лекція д-ра Кріса Олда на тему "Чи може Євро-2012 мати стійкий вплив на українську економіку та суспільство?"

 
Під час лекції професор Крістофер Олд зосередився на питанні – що можна зробити, щоб великі спортивні і розважальні заходи мали стійкий довготривалий ефект. 
Він торкнувся як економічних, так і соціальних та екологічних аспектів сталого розвитку подій.
.  07.09.2011

Світ створюють мрійники – це відома мудрість. Все, що існує довкола, колись було чиєюсь мрією.

Україна, двадцяту річницю незалежності якої ми святкуємо цього року, теж була мрією мільйонів людей протягом століть. У 1991 році ця мрія збулась. Однак, як виявилося, тоді, мало хто уявляв, що робити далі, якою будувати незалежну Україну, яке майбутнє створювати.

Справжніх мрійників стало мало, а суспільство охопила боротьба за матеріальні цінності. Водночас, сучасний світ дуже швидко змінюється. Чи буде в ньому Україна лідером, чи лише сировинним придатком сильніших країн – все це залежить від того, які мрії та які ідеї ми сьогодні покладемо в основу нашого спільного майбутнього.

З нагоди двадцятої річниці державної незалежності України Європейська Асоціація Українців (Брюссель) та Центр розвитку суспільства (Київ) оголошують конкурс письмових творчих робіт «Україна моєї мрії».

.  01.09.2011

З 30 червня по 1 липня  2011 року відбувся Дунайський форум громадянського суспільства в замку Естергазі в місті Айзенштат, Австрі. Участь у Форумі взяв заступник голови громадскої організації "Управління нової генерації" Любомир Войтів.

Форум слугує платформаю для співпраці  та координаціі роботи держав в рамках Європейськоі стратегіі розвитку Дунайського регіону та охоплює понад 130 НУО, інституцій та окремих представників з 14 країн Дунайського регіону та створений з метою об'єднати усі існуючі організаціі з усіх частин Дунайського басейну для покращення та інтенсифікаціі співпраці на національному та міжнародному рівнях.

.  10.07.2011

Керівник Київського офісу ГО "Управління нової генерації" Олена Розвадовська 24 червня 2011 року взяла участь у тренінгу для тренерів щодо доступу до публічної інформації, якіий проводив Інститут Медіа Права спільно з Міжнародною організацією Артикль 19 та за підтримки Міжнародної організації «Міжнародна підтримка медіа», м. Київ.

.  26.06.2011

15 квітня 2011 року в Києві в приміщенні Міського Будинку вчителя відбувся Національний молодіжний Форум «Новітній інтелект України».

Представник ГО  «Управління нової генерації» Олена Розвадовська взяла участь в роботі форуму. 

В програмі Форуму було публічне обговорення  стану реалізації національної програми підтримки інтелектуально обдарованої молоді, виступи експертів та урядовців, представників громадських та молодіжних об’єднань, наукових установ, які займаються або опікуються питаннями підтримки обдарованої молоді.

.  20.04.2011

У передріздвяну ніч, 6 січня, засновник ГО "Управління нової генерації" Микола Войтів вручив святкові подарунки дітям Добромильського дитячого будинку, (Львівська область).

Діти заздалегідь писали листи святому Миколаю про свої побажання, а благодійники у Києві (родина Юлі та Іллі) посприяли їх матеріальному втіленню.

Надіємось, що свято Різдва стало в цей час для дітей ще яскравішим, памятнішим, світлішим. Адже що може подарувати дитині більше радості, аніж отримати омріяний подарунок.  

.  10.01.2011

Протягом 2010 року у Львівській області проходив широкомасштабний масовий захід для учнівської молоді – профорієнтаційний КВК «Крок до мети». Тільки 5 команд з усієї Львівської області вийшли у фінал та демонстрували свої знання на фінальній львівській сцені. Серед них команда учнів Старосамбірської ЗСШ I – III ступенів № 1 «Вибір є!».

.  21.12.2010

У селищі Стара Сіль Старосамбірського району Львівської області реставровано однин з найдавніших (датується 1440 роком) дерев’яних греко-католицьких храмів України – церкву святої мучениці Параскевії.
Друге життя храму подаровано завдяки застосуванню давньої технології.Про це сьогодні, 2 грудня. Повідомив кореспондент ЗІКу.

  03.12.2010

В листопаді цього року в Добромильській середній школі Громадська організація «Управління нової генерації» відзначила кращих учнів школи, членів місцевої команди з брейн-рингу, за успіхи у навчанні та добрий приклад одноліткам.

Команда Добромильської середньої школи з брейн-рингу брала участь у фінальній частині цієї інтелектуальної гри у місті Львові. В її складі найуспішніші учні школи, а змагались вони зі своїми ровесниками з інших шкіл області на економічну тематику.

.  24.11.2010
 Попередня  1  2  3  4  5  6  Наступна