Управління нової генерації
має на меті детальний, цілісний і
глобальний підхід до розвитку суспільства
Останні події

 Попередня  1  2  3  4  5  6  Наступна 

18-19 листопада 2010 року в Берліні відбувся II Форум громадянського суспільства (Civil Society Forum) в рамках політики "Східного партнерства" Європейського Союзу.

Загальна мета форуму полягає в розвитку контактів між організаціями громадянського суспільства ЄС і країн Східного партнерства та в сприянні їхньому діалогу з органами державної влади у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

У Форумі взяла участь голова ГО «Управління нової генерації» Світлана Войтів. До участі у форумі із майже 600 заявників було відібрано 230 громадських організацій з держав-членів Євросоюзу та країн Східного партнерства, у тому числі тільки 29 - з України.

Учасники заходу обговорювали політичну та економічну ситуацію в цих країнах, проблеми у соціальних сферах, стан справ із запровадженням енергозберігаючих технологій та свободою слова тощо. Також підсумували досягнення, які вдалося здійснити з моменту проведення першого Форуму у листопаді 2009 року.

.  24.11.2010

У четвер, 11 листипада 2010 року засновник ГО "Управління нової генерації" Микола Войтів взяв участь в засіданні комітету Верховної ради України з питань митної та податкової політики.

На засіданні Комітету було обговорено загальні положення проекту Податкового кодексу, розділи щодо: адміністрування податків, зборів (обов´язкових платежів); податку на прибуток підприємств; податку на доходи фізичних осіб; податку на додану вартість; спеціальних податкових режимів; особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції, а також прикінцеві та перехідні положення.

.  12.11.2010

17 жовтня 2010 року в Трускавці Львівської області свою другу річницю святкував недержавний пенсійний фонд «Покрова».

НПФ «Покрова» розпочав свою діяльність 1 вересня 2008 року з благословення Блаженішого Любомира. Засновником фонду є Паріарша курія Української Греко-Католицької Церкви.

Секретаріат організації (за інформацією http://www.pokrova.in.ua).   18.10.2010

Записати інтерв’ю з молодим громадським діячем Миколою Войтівом нас спонукало багато факторів. Серед усього іншого це і його активна громадська позиція, і освіченість, і «свіжіть думки», але головне – нам просто цікаво. Цікаво порозмовляти з молодою, неординарною людиною, яка попри ту ж таки свою молодість, може поділитись серйозною базою знань та, головне, досвіду. Він же, ми сподіваємось, і розкриє нам зміст заголовку сьогоднішньої статті…

Інтерв' ю газеті "Голос Прикарпаття"  07.10.2010

Справа честі для кожного батька – дати добру освіту своїй дитині.
Зупинятись на проблемі, яку сьогодні піднімає ледь не кожен, про проблематику вступу, навчання, його коштовність - не буду. В силу хоча б того, що не можу міряти якість освіти величиною гаманця. І твердо переконаний в зворотньому.
Якісна освіта, на мою думку, – це не тільки диплом, який її посвідчує, а знання, які його підтверджують. І знання – це не курс лекцій, а величезний комплекс зусиль, які починаються ще з самого малечку.
Звідси по порядку. З колиски дитині потрібне не тільки батьківське тепло, але й розумне слово, авторитетна думка, до якої вони прислухатимуться. Далі, дошкільнятам, вихованцям дитячих садочків необхідне привиття системи християнських та загальнолюдських цінностей, моральне, культурне, духовне виховання. І воно успішне тільки у відповідному середовищі добра, любові, доброго батьківського та виховательського прикладу. Далі, в початковій школі, дітям потрібна система мотивації до навчання, заохочення до виконання завдань, потрібно виявити «сильні» та «слабкі» сторони дитини, її таланти та здібності. Саме у цьому віці вони проявляються, і саме тоді є шанс уже змалечку скерувати дитину у тому напрямку, в якому вона згодом досягне успіху та самореалізується.  

Микола Войтів  23.09.2010

Останнім часом мої думки все більше пов’язані з роздумами про «неземне» та «небуденне».

І хоч  у повсякденній зайнятості доводиться поринати в тонкощі міжнародних процесів та дипломатичного протоколу, а реальність штовхає у вир політичного життя – моя совість безапеляційно заявляє мені про абсолютне незадоволення та неприйняття процесів, що відбуваються сьогодні у суспільстві.


Категоричне «ні» спричинене нерозумінням людської несправедливості, безглуздістю політичної ситуації, острахом економічного краху і …ще дуже багато чого.
Тому життєво необхідним для мене стало повернення до роздумів про основи основ нашого буття на землі, до правди вічних істин, що не підвладні часу. Якщо людина відчуває – вона живе, якщо думає – краще живе. Якщо людина незгідна – їй не байдуже.
І не може не тішити те, що «духовне» завжди спонукає до боротьби з грішним «мирським».

21 вересня християнський світ святкуватиме Різдво Пресвятої Богородиці.
Земне Різдво матері Божого Сина - це Чудо, яке було наслідком безмежної Божої любові, надзвичайної людської віри та самопожертви. Це те, що відбулось не за законами природи.

Микола Войтів  21.09.2010

22 червня у Києві відбулась Всеукраїнська конференція жіночих організацій «Український жіночий рух: міф чи реальність?». 

Конференція проводилась Українським Жіночим Фондом за фінансової підтримки OAK Foundation.

Захід зібрав представників більше 100 жіночих організацій України, серед яких була присутня і голова ГО "Управління нової генерації" Світлана Войтів, представників міжнародних організацій, посольств, благодійних фондів, що працюють в Україні. Була присутньою також шановна гостя з Америки -  Посол США з глобальних жіночих питань Мелані Вервір. 

Світлана Войтів  30.06.2010

Нещодавно в Києві відбувся конкурс «Коронація слова», який проводиться в Україні вже десятий рік поспіль і покликаний популяризувати новітні твори сучасних українських письменників, драматургів, кіносценаристів, поетів-пісенників. Видані романи, зняті фільми, поставлені вистави отримують відтак почесне визнання, премії, відзнаки та нагороди згідно з українськими та міжнародними рейтингами.

Тож бо приємно, що на цьому грандіозному і престижному форумі побували й наші земляки, зокрема, радник голови районної ради Любомир Войтів та голова Старосамбірської громадської організації «Управління нової генерації» Світлана Войтів, яку запросили за активну участь в реалізації соціальних благодійних проектів в нашому районі. Репортер «ГП» попросив пана Любомира поділитися своїми враженнями від цього непересічного дійства.

Світлана Войтів  15.06.2010

З 23 по 26 квітня голова організації «Управління нової генерації» Світлана Войтів брала участь у Польсько-Українсько-Німецькому форумі на тему «Тристоронній менеджмент проектів».
Захід проводився у м. Вроцлаві, Польща. Організатор проекту - Польсько-Німецько-Українська Інтернет-Платформа Tри.нет (www.tri.net.pl). Мета Платформи – підтримка тристоронньої співпраці шляхом обміну інформацією та досвідом.
Метою Польсько-Німецько-Український форуму 2010 у Вроцлаві було  надання інформації про сектор громадського суспільства в Німеччині, Польщі та Україні, розробка конкретних ідей для тристоронніх проектів, Ініціювання нових мереж та співробітництва, обмін досвідом та найкращими методиками, навчання інноваційним підходам міжнародного проектного менеджменту.

.  30.04.2010

«Німеччина підтримуватиме Україну в її євроінтеграційних намірах», - наголосив під час публічної дискусії у Києві екс-міністр закордонних справ Німеччини Йошка Фішер. За підтримки Фонду Віктора Пінчука у Києві відбулась публічна дискусія екс-глави зовнішньополітичного відомства Німеччини Йошки Фішера зі студентами Дипломатичної академії України. Фішер керував МЗС з 1998 до 2005 року та одночасно був віце-канцлером Німеччини. На цих посадах Фішер підтримав першу активну військову місію Німеччини у Косово, і у цей же період німецькі війська долучились до місії НАТО в Афганістані.

  21.04.2010
 Попередня  1  2  3  4  5  6  Наступна