Управління нової генерації
має на меті детальний, цілісний і
глобальний підхід до розвитку суспільства
Останні події

 Попередня  1  2  3  4  5  6 

Відбувся перший конкурс, у рамках якого Європейський Союз у межах Європейського інструменту сусідства та партнерства розпочав розподіл першої частини з 202,9 млн євро, виділених на транскордонну співпрацю. Право отримувати кошти мають організації таких областей: Львівська, Волинська, Чернівецька, Вінницька, Одеська та Закарпатська, а також суміжні області – Рівненька, Тернопільська та Івано-Франківська. Про це сьогодні, 13 квітня, повідомив експерт Інституту Політичної Освіти, депутат Закарпатської обласної ради Олександр Солонтай.

  13.04.2010

У Національному музеї м.Львова розгорнута виставка-феєрія «Від Тайної вечері – до Воскресіння». Серед творів старовинного сакрального мистецтва, які представлені на оглядини, є й експонати, привезені зі Старосамбірського району. Про це сьогодні, 12 квітня, повідомив кореспондент ЗІКу.

  12.04.2010

7-8 квітня 2010 року у Києві проходила міжнародна конференція "Стан законодавчого та нормативного забезпечення транскордонного співробітництва".
Організаторами конференції виступили Інститут Політичної Освіти спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань європейської інтеграції та Фондом Едуардо Фрея (Нідерланди).
Учасниками конференції стали провідні фахівці та експерти країн ЄС (Нідерланди, Румунія, Польща, Словаччина, Угорщина), а також Молдови та України.
Основними темами обговорення стали законодавче забезпечення та перспективи транскордонної співпраці, нові фінансові інструменти та кращі практики транскордонної співпраці.

  08.04.2010

В місті Добромиль Старосамбірського району Львівської області протягом лютого-травня 2010 року реалізовується пілотний проект «Англійська мова - дітям». 

Це перший подібний проект в регіоні. Його особливість полягає в тому, що він передбачає залучення до вивчення англійської мови дітей-першокласників з малозабезпечених сімей, сім'ї яких зазвичай не можуть оплатити дітям такі заняття. 

.  19.03.2010

Засновники та члени громадської організації “Управління нової генерації” щиро вітають Голову організації Войтів Світлану Миколаївну із Днем народження.

.  13.10.2009

12 вересня 2009 року на Добромильщині (Старосамбірський район Львівської області) в замку Гербуртів відбулась презентація романів Галини Вдовиченко „Тамдевін” та Галини Пагутяк „Слуга з Добромиля”. Подія відбулась в рамках програмних заходів Форуму видавців у Львові.
 
Цей захід уже охрестили «найромантичнішим» та «наймістичнішим», адже замок Гербуртів – пам’ятка архітектури другої половини 16 століття, особливе місце в районі. Мабуть тому на презентації й панував особливий дух, а презентація двох романів одночасно стала і презентацією Старосамбірщини, людей, які там проживають.

.  14.09.2009

Команда «Управління нової генерації» вітає свого засновника, ідейного натхненника та «двигуна» організації - Миколу Войтіва зі вступом до Дипломатичної академії при МЗС України!

Бажаємо Тобі продуктивного навчання на здобуття кваліфікації магістра зовнішньої політики та плідних результатів в майбутньому, щоб Ти і Ми гордилися Твоїми знаннями, а головне - застосовували їх для реалізації спільних великих планів, надій, мрій.

Нехай Господь Бог благословляє Тебе на успіх, а ми в свою чергу завжди тримаємо за Тебе кулачки!

З найкращими побажаннями
Твої колеги, друзі та батьки.

.  02.09.2009

8-9 серпня у селі Лаврів Старосамбірського району Львівської області проходив міжнародний фольклорний фестиваль "Карпатія - 2009".
Мета фестивалю сприяти збереженню українського фольклору, привернути увагу громадськості до села Лаврів та його історичного минулого і здійснити промоцію Карпатського краю.
На фестиваль були запрошені виконавці з різних областей України та Польщі і Словаччини.

.  10.08.2009

Мама, матуся... Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно - про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя - аж до старості. Певно, її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.
В цей нелегкий час матерям, особливо багатодітним, надзвичайно важко. Адже в кожної з них болить серце за своїх кровинок, яким хочеться дати все, чого не було колись у них самих, яких хочеться вберегти від лих та незгод світу.

.  10.05.2009
 Попередня  1  2  3  4  5  6