Управління нової генерації
має на меті детальний, цілісний і
глобальний підхід до розвитку суспільства
«Управління нової генерації» сприяє ініціативам у культурному житті Старосамбірщини

Днями у селі Стрілки на Старосамбірщині проходив фестиваль духовної пісні ім. Михайла Вербицького. Із селом Стрілки, великого композитора, громадського діяча та священика УГКЦ повязує певен період життя, який він провів у цьому селі.

З 1853 по 1856 рік М.Вербицький був адміністратором каплиці на горі у селі Стрілки Старосамбірського району на Львівщині. Каплиця 1792 року не зберіглася, але на її місці зараз стоїть церква святого Євстахія, яка належить до пам'яток місцевого значення. Про те, що в храмі служив отець Михайло Вербицький, вказує меморіальна дошка. Під горою була дерев'яна плебанія, де жив колись отець Михайло Вербицький. Але вона також не зберіглася – на її місці у 1902 році збудована інша. Його іменем названа місцева школа, і ось уже п'ятнадцять років у Стрілках відбуваються фестивалі духовної музики імені отця Михайла Вербицького, на які приїжджають найкращі церковні й шкільні хори району та області (джерело – Вікіпедія).

І саме Добромильська народна хорова капела «Світанок» уже кілька років поспіль приймає участь у такому фестивалі.

Громадська організація «Управління нової генерації» долучилася до можливості участі хорової капели «Світанок» у фестивалі духовної пісні ім. Михайла Вербицького, а також передала місцевому підприємцеві Миколі Йосиповичу Шуркавському повне ілюстроване видання «Кобзаря» в знак подяки за допомогу в організації участі капели «Світанок у фестивалі.

   02.04.2016