Управління нової генерації
має на меті детальний, цілісний і
глобальний підхід до розвитку суспільства
У Добромильській районній лікарні відкрили першу «Палату для учасників АТО»

Львівщина посідає сумне друге місце за кількістю загиблих воїнів у зоні АТО. Зокрема, на Старосамбірщині дванадцять Героїв віддали свої життя за Україну, є багато поранених, тих, які потребують реабілітації, тому «Палата для учасників АТО» мала б бути у кожній лікарні.

У рамках реалізації  благодійного проекту «Палата для учасників АТО»  Добромильська РНЛ отримала медобладнання  з Німеччини від отця Богдана Пушкаря з м.Бамберг через благодійну організацію. Його вартість - понад сто п’ятдесять тисяч гривень, це, зокрема: шість багатофункціональних ліжок, шість матрасів, сім інвалідних колясок, дві з них багатофункціональні, шість ролаторів, крісла-туалети,  милиці, памперси для дорослих, а також декілька десятків комплектів постільної білизни, рушники,  подушки, ковдри.

Ініціював реалізацію благодійного проекту  у Добромилі Микола Войтів, спипендіат програми Єврокомісії Еrasmus Mundus, випускник Дипломатичної академії України, засновник ГО «Управління нової генерації»  який з 2009 року  допомагає різними ініціативами рідному місту  та Старосамбірському району, зокрема освітніми, просвітніми та благодійними проектами. "Це ініціатива доброї волі та розуміння потреб медичного закладу», - ділиться Микола Войтів та наголошує - «Не бути байдужим, робити якнайкраще те, що можеш і  впливати на зміни у суспільстві власним прикладом – ці три складові можуть допомогти нам змінити Україну зсередини».  За власні кошти Микола Войтів організував  та оплатив транспортне перевезення дорогого медобладнання.

Завдяки співпраці  громадської організації «Управління нової генерації» з благодійною організацією «Міжнародна асоціація підтримки України» вдалося реалізувати цей важливий для кожної лікарні проект. Операційний директор фонду Тарас Дурбак підкреслив: «Сотні медичних закладів країни отримали  медичну гуманітарну допомогу медичного обладнання та інших необхідних  медзасобів для лікування та реабілітації поранених військових зони АТО за майже два роки нашої діяльності».

Понад тридцять тисяч пацієнтів у рік обслуговує Добромильська РНЛ, серед них  лише за минулий рік 85 учасників АТО та членів їхніх родин звернулося по меддопомогу. Тому створення «Палати для воїнів АТО» у лікарні  важливий проект й з інших міркувань – у палатах надаватимуть не тільки кращий рівень медобслуговування військовим, але й їхнім рідним.

Функції держави виконують небайдужі люди. Благодійна організація співпрацює з іноземними партнерами, які надають медобладнання,  розподіляють його у лікарні, які того найбільше потребують. Представник громадської організації реалізовує проект, який мав би фінансуватися з державних коштів. Країна волонтерів і добрих людей, тих, яким не байдуже, якою Україна буде завтра. Саме завдяки таким людям реалізовується багато добрих ініціатив, проте основне завдання – змусити державу працювати ефективно на благо людей. Сьогодні ініціатива відкриття «Палати учасників АТО» у Добромилі може мати гарний приклад для наслідування, бо нашим воїнам потрібна не тільки повага, але й увага їм та їхнім родичам. Бо вони ціною власного життя змінюють країну. Ініціатива громадської організації може бути реалізована й в інших медзакладах, важливо, не бути байдужим  і брати відповідальність.

Добрі справи добрих людей завжди йдуть на Добро людей.

   26.04.2016