Управління нової генерації
має на меті детальний, цілісний і
глобальний підхід до розвитку суспільства
Микола Войтів: "Усі діти мають отримати можливість навчатися новітніх технологій і особливо діти зі шкіл-інтернатів"

В Україні ще досі чимало шкіл-інтернатів, у яких навчається багато дітей, які також мають мати можливість опанувати новітні технології, та інколи коштів вистачає тільки на найнеобхідніше. І дуже добре, що є люди, яким не тільки не байдужа доля таких дітей але вони ще й привчають своїх дітей допомагати іншим. Під час стажування в США Микола Войтів познайомився з Крістіною Танасійчук, яка має українське коріння. Минулого року Крістіна сказала, що її донька Калина хотіла б допомогти своїм одноліткам в Україні. Дівчинка організовувала українські вечері, а ще - у своїй школі школярка написала проект - він переміг і вона виграла 2 тисячі доларів. На зібрані кошти вони придбали понад два десятки комп'ютерів, комп'ютерні столи, тощо та мали намір провести тренінг, навчити користуватися  технікою з метою дати дітям можливість проявити свої здібності та отримати нагоду використати набуті знання у підготовці до дорослого життя. Проте організаційні питання щодо того як вибрати заклад, кому, де і як це зробити для Крістіни було непростим завданням.

 

Громадська організація "Управління нової генерації" вже впроваджувала схожі проекти, допомагали і Лаврівському інтернату, і Добромильському дитбудинку сімейного типу, Добромильській школі-інтернату, Хирівській школі-інтернату та іншим. Керівник ГО Микола Войтів допоміг в організації пошуку закладу та налагодженні комунікації із вибраним інтернатом у Буково, тут проживають діти з особливими потребами, але які теж мають мати рівні можливостями з ровесниками зі звичайних шкіл.

"Моя роль у проекті Калини полягала у налагодженні контактів. Насправді, я щиро радий, що все вдалося і в Буково вже є встановлені нові комп'ютери. Надіюся, що проект буде мати вдале продовження, а наша організація активно сприятиме тому, аби залучати їх на нашу Старосамбірщину",-розповідає пан Войтів. "Дуже важливо сьогодні володіти технологіями, комунікувати через Інтернет із цілим світом. І я хочу подарувати таку можливість тим людям, які зараз її не мають" - розповіла Калина. 

 

За два тижні, американські гості потоваришували з дітьми, дізналися багато про їхнє життя та Україну. На цьому проект не завершується, планують допомагати й іншим школам-інтернатам. Саме за освіченою молоддю наше майбутнє і усі діти мають отримати можливість навчатися новітніх технологій і особливо діти зі шкіл-інтернатів.

 

Для тих, хто зацікавиться дізнатися більше про проект LABUkraine”, можна відвідати сайт проекту: https://www.labukraine.com/  18.08.2017