Управління нової генерації
має на меті детальний, цілісний і
глобальний підхід до розвитку суспільства
Реалізовані проекти

 1  2  Наступна 

Протягом лютого-травня 2010 року в місті Добромиль Старосамбірського району Львівської області реалізовується проект «Англійська мова - дітям».

19.02.2010

В рамках всеукраїнського проекту Міжнародного благодійного фонду  “LikarInFund” (м.Київ), спрямованого на встановлення нових дитячих ігрових майданчиків у школах-інтернатах України у грудні 2009 року за організаційної підтримки ГО “Управління нової генерації” було організовано закупівлю та встановлення дитячого ігрового майданчика у Добромильській школі-інтернат.

19.12.2009

У листопад 2009 року за підтримки ГО «Управління нової генерації» дитяча творчість (роботи з дерева, пластеліну, картону) із дитячих будинків та інших закладів відбиралися для участі у всеукраїнському конкурсі, що проходив у Києві.

19.11.2009

У серпні-жовтні 2009 року за сприяння ГО “Управління нової генерації” та при підтримці представників бізнесу було організовано закупівлю музичної апаратури для дитячого колективу Лаврівського дитячого будинку.

19.10.2009

У травні 2009 року представники ГО «Управління нової генерації» брали участь у Міжнародному науково-практичному семінарі “Охорона культурної спадщини – проблеми і науковий підхід їх вирішення”, що проходив у гміні Устрики Дольні, Республіка Польща.

30.05.2009

За сприяння ГО “Управління нової генерації” четверо одинадцятикласників Старосамбірської та Добромильської середніх шкіл відвідали у м. Львові конференцію CashControl(Управління власними грошима, заощадження). 

17.04.2009

В березні 2009 року Громадська організація “Управління нової генерації”  спільно з МБФ “LikarInFund” (м.Київ) в м. Добромиль Львівської області провели спільну зустріч, а також познайомились із із малозабезпеченими сім’ями та їхніми дітьми.  

17.03.2009

Після зимових канікул та свят на учнів Добромильської школи-інтернату (м. Добромиль Львівської області) чекали ще одні приємні подарунки.

17.01.2009

“Святий Миколай–дітям!!!” - акція, яка вже вдруге завітала у Добромиль…з Києва. Для діток з Добромильської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтренат, а на цей раз ще і до Добромильського дитячого будинку сімейного типу Святий Миколай з Києва передав 35 подаруночків. А там було все: солодощі, новенький одяг, іграшки і багато чого іншого цікавого та так жаданого дітьми. Діти вірять у казку – це можна було зрозуміти з того, з якою надією дітки писали листи Св.Миколаю.

22.12.2008

Представники центру вивчення англійської мови “English Language Center” з м.Львова та Київа, за походженням американці Роберт Гілмор та Гордон .... на запрошення голови "Управління нової генерації" Світлани Войтів відвідали Добромильську школу-інтернат (м.Добромиль Львівської області). 

17.10.2008
 1  2  Наступна